Březen 2013

20.3.

20. března 2013 v 21:54 | Dý |  Deník
Tak dnešel byl docela záhul. Praxi jsem si užila, byli jsme s L a Š u paní sekretářky a pomáhaly jsme jí s věcmi na přijímací řízení. Plnili jsme obálky a tak. Ve 12 jsme končili, jeli na nádraží a tam dělaly blbiny. Vyhřívaly se na sluníčku a tak. Já pak jela za přítelem a společně jsme jeli do Uničova na sociálku. Potom jsme se pohádali a já šla 9 kilometrů totálně nasraná z Olomouce směrem domů. Jen pro mě brácha přijel, protože bylo asi čtvrt na 7, takže se stmívalo docelo.
To je jedno.
Každopádně jsem se prošla, hlavu jsem si nevyčstila vůbec, zato jsem si doma zacvičila.
Zacvičla jsem si svoje tři obvyklá videa, konce u posledního tedy necvičím, protože mě tak šíleně bolí kolena, že je to fakt moc. A vlastně i teď mě bolí, což je docela divný, protože cvčím v botech. Ale jak říká brácha, co bolí, to roste. Tak snad ..
Takže špeky na stehnech, těšte se! A zítra pokračujeme :) Vaše Dý

19.3.

19. března 2013 v 18:52 | Dý |  Deník
Dnešek začal fakt pěkně. Haha, vlastně ne. Vyhodili mě z praxe. Prý pro mě nemají práci, ani peníze. Takže nedostanu zpětně svoje peníze za prosinec, leden a únor. Vážně skvělé. A mstrová si myslí, že s ní budu do konce roku sedět v kanceláři a s L a Š dělat podřadný práce. HAHA.

Každopádně jsem si po praxi zacvičila a ještě teď mě bolí nohy. A to jsem si, prosím pěkně vzala boty. Cvičila jsem asi 20 minut, protože víc zatím nezvládám. Takže jsem došla k závěru, že budu muset svůj cvičební plán trochu upravit. Poslední cardio vynechávám a cvičení na vntřní stehna si nedávám, tolik opakování a různých cviků je na začátek fakt moc, takže postupně :)

Snad se k tomuto plánu ale dopracuji a budu mít krásný nožky. Jinak mám nachystané fotky, jakmile se změřím tak to přidám společně. Tak se mějte krásky. Dý

Můj cvičební plán 1

18. března 2013 v 20:52 | Dý |  Cvičení
Právě jsem si sestavila svůj první cvičební plán. Jedná se o plán na měsíc březen. Do konce měsíce nám zvývá už jen 13 dní, takže bych chtěla cvičit zatím jen nohy. Tedy snažit se zpěvňovat vnitřní stranu stehen a zařadit si tam nějaké kardio.
Při sestavování mi moc pomohl blog kler-wonder.blog.cz, kde jsem se hodně ispirovala a vlastně z tama mám videa, podle kterých budu cvičit. Má tam sepsány články na určité partie a já začínám u zadečku a stehen, tak uvidíme :)


Jak jsem psala, plán je na 13 dní a potom bych ráda zařadila i nějaké cviky na břicho. Zase jen nějaké kratičké a po půl měsíci bych třeba ráda přidala něco navíc. Ale to už předbýhám. Napřed se pojďme podívat na březen.Na rozehřátí a vlastně i cardio cvičení jsem si vybrala Jillian Michales - http://youtu.be/YVWfo3pn5HM

Na stehna a zadeček jsem si vybrala zase Jillian a to tentokrát - http://youtu.be/J-kQpMGq6us

Poté bych chtěla cvičit podle Jennifer Lawrence na nohy a to - http://youtu.be/IN1ulv0YZ-s

Skoro na konec bych zařadila cvčení na vnitřní stranu stehen od blogilates - http://youtu.be/UT4UlsoQchY

A na závěr ještě jedno cardio, to samé co na začátku s Jillian - http://youtu.be/YVWfo3pn5HM


Dohromady videa mají asi 37 minut, což je docela super. Můžu říct, že dnes jsem cvičila pouze první tři videa, ty ostatní si tam přidávám až teď a byla jsem zpocená jako prase. Dokonce snad i víc než u 30ds.


Tak snad se videa líbí a třeba budeme svoje cíle pokořovat společně. Tak s chutí do toho, Dý-

18.3.

18. března 2013 v 18:55 | Dý |  Deník
Tak jsem zpět. Už asi po padesáté, ale jsem. Jsem nehorázně vyžraný prase. Chtěla jsem se vyfotit ve spodním prádle, ale byl to takový hnus, že to prostě nešlo. Takže jsem se fotila v oblečení. Zase tak staršný to není, ale chci být hubená a krásná jako vy. Takže jsem tady.
Teď už to musím vydržet, protože teď mám už dost důvodů na to, abych to vydržela!

1, mám přítele, který má svaly, pomalu ztrácí svoje břicho a já vedle něj vypadám jak bečka sádla
2, nesnáším, když jdu a stehna s mi třou o sebe
3, nechci být po hodině tělocviku tolik červená
4, chci vyjít do schodů v naší škole 4. patro bez většího zadýchání
5, v červnu jedu na švp s otcem, takže musím vypadat dobře
6, CHCI vypadat dobře

Nikdy jsem nebyla tlustá jako teď. Stydím se za sebe .. A když jsem dneska viděla spolužačku, která byla vždycky hubená, nosila velikost S a dneska přišla v totálně zařezané podpsrsence a tričku, z kterého ji všechno lezlo, řekla jsem dost. Já ty špeky alespoň schovám, ale proč bych měla kurva schovávat svoje tělo? Chci se světu ukázat, takže pro to budu muset něco udělat. A taky že udělám.

Dnes jsem začala a už budu jen pokračovat. V menu vidíte moje plány, které potom přesunu i do rubriky a trochu se rozepíšu. Jen nechci dnes napsat všechny články a zítra to tady nechat ležet. Tak mi držte palce, stejně jako je já držím vám. Pusu, Dý